אולם תצוגה

 

התעוזה והחזון שהביאו את האחים לוי לענף, הצמיחו את גולת הכותרת של החברה – קומפלקס התצוגה הגדול והרבגוני ביותר בישראל בתחום הקרמיקה והכלים הסניטריים. בקומפלקס מרוכזת מיטב התוצרת של המעצבים והיצרנים המובילים בעולם: מאיטליה, ספרד, סין, הודו ועוד.

קומפלקס התצוגה מתעדכן ומתרענן על בסיס שבועי עם הטרנדים והדגמים הכי עדכניים המיוצרים בעולם. כל ביקור באולם שלנו פותח בפניכם עולם חדש של עיצוב !

קומפלקס התצוגה שלנו הוא גן עדן לאדריכלים ולמעצבי פנים בישראל ולכאן הם יכולים להביא את לקוחותיהם ולהציע להם מגוון עצום של מוצרים בעיצובים וצבעים ייחודיים שטרם נראו בישראל.

לשירותכם יועצי עיצוב ומכירות מקצועיים היודעים להתאים בין הדמיון והרצונות שלכם לשלל המוצרים המוצעים באולם התצוגה. השילוב בין אולם תצוגה מודרני, שלל המוצרים המוצעים בו וייעוץ אישי ותומך הופך את חברת ‘אחים לוי קרמיקה’ מספק של יבואני קרמיקה וכלים סניטריים לעסק שמכניס את הנשמה לביתו של הלקוח.

כל אלה נמצאים מול שוהם, במרחק של 15 דקות מת”א. חשוב לציין שהגישה נוחה מכל מקום בארץ בשל הקרבה לכביש 6. במקום חניה בשפע והגישה נוחה גם אליכם.

 

חברתנו נותנת מענה לכל סוגי הפרויקטים- מסחריים. ציבוריים ומגורים.

המלאי הגדול והמוצרים הייחודים לפרויקטים הציבוריים והמסחריים, מאפשרים לנו, לתת לכם, את השירות והמענה הטובים ביותר לשם הצלחת הפרויקט.

אחים לוי קרמיקה היא חברה משפחתית ומתוקף היותה כזו חרטנו על דגלינו את המטרה ליצירת תחושת משפחתיות גם בקרב הלקוחות שלנו.

הצוות המקצועי, מלווה אתכם מהרגע הראשון וממשיך ללוות אתכם עם צוות הלוגיסטיקה, לאורך כל תהליך האספקה וגם אחריו.

מוקד מיוחד מטפל בכל פנייה, באשר היא, לתקופה בלתי מוגבלת .