|  צור קשר  |  אודות החברה  |  מפת הגעה  |  דרושים  |  Private

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו ב-google+ 

אחים לוי יבואני קרמיקה

טלפון: 039739977

אחים לוי יבואני קרמיקה

התמונות בטעינה..

קרמיקה לאמבטיה

קרמיקה לאמבטיה

קרמיקה לאמבטיות דורשת הכוונה בדרך כלל לחיפוי קירות האמבטיה (לגבי ריצוף, מומלץ לעיין בקטגוריה 'ריצוף'). אבחנה זו חשובה מאחר וריצוף באמבטיה דורש התייחסות שונה מאשר חיפוי הקירות (הן מבחינת דרגת השחיקה והן מבחינת הצורך בחספוס המונע החלקה).
מגוון האפשרויות כאשר מחפים קירות בעזרת קרמיקה לאמבטיה כמו גם קרמיקה למטבח ,הוא כמעט אינסופי; זאת מבחינת גודל, עיצוב, צבעוניות וסגנון. בנוסף לכך כדאי לדעת מספר דברים חשובים, אשר גם הם חלק מתהליך הבחירה הנבונה של קרמיקה לחדרי אמבטיה:

  • מבחינת חיפוי קירות, נכון לבחור קרמיקה לחדרי האמבטיה אשר תשתלב מבחינה עיצובית עם ריצוף חדר האמבטיה והריצוף הכללי של הבית, הן מבחינת צבע והן מבחינת סגנון. אם מדובר על חדר אמבטיה היוצא מהחלל המרכזי (למשל חדר שירותי אורחים, או חדר רחצה מרכזי) הדבר חשוב עוד יותר. בחדר אמבטיה/שירותים אשר יוצא רק מחדר פנימי (כמו סוויטת הורים) אפשר בקלות 'לשבור' את המראה הכללי של הריצוף והחיפוי של שאר הדירה.
  • כיום ישנם אריחים המתאים הן לריצוף והן לחיפוי – ניתן לבחור באריחים מסוג זה על מנת לחפות את הקירות בהמשך לריצוף – דבר זה יוצר סגנון עיצובי ייחודי ונקי.
  • לעומת זאת ניתן דווקא להדגיש אזורים מיוחדים בחדר האמבטיה עם אלמנטים ייחודיים, המבדילים חלק זה מהאחרים (דוגמת חיפוי ייחודי בתוך המקלחון).
  • כאשר מבקשים לתכנן את הקרמיקה לאמבטיה חשוב למדוד את הקירות אותם מבקשים לחפות בצורה מדויקת, לרבות התחשבות בגובה הקרמיקה, מיקום הארונות, האסלה, הכיור/ברז, המקלחון וכד'.
  • אל אולם התצוגה כדאי להגיע עם נתונים בסיסיים אלה, אשר פעמים רבות מכתיבים גדלים מסוימים של אריחים. אם קיימות תוכניות אדריכליות מומלץ, כמובן, להגיע איתן ואם תכניות אדריכליות לא קיימות, מומלץ לצלם את חדר האמבטיה/שירותים בזוויות שונות על מנת לאפשר ליועצי העיצוב שלנו להעניק את הפתרון המיטבי עבורכם.
  • קרמיקה לאמבטיה מומלץ ליישם באמצעות רובה אפוקסית, בהיותה פחות רגישה לעובש.


באולם התצוגה של 'אחים לוי' מגוון עצום של קרמיקה לחדרי אמבטיה.

על מנת להקל על תהליך הבחירה, מומלץ להקדיש מחשבה עוד קודם ההגעה לאולם התצוגה ולרכז מידע בנושא: גוונים אהובים, סגנון מבוקש, פריטים קיימים בחלל וכד'. זאת על מנת להקל על יועצי העיצוב שלנו להתאים לכם את הקרמיקה המושלמת לחדר האמבטיה שלכם.

  • חשוב לזכור שמבחינה פונקציונאלית חיפוי הקירות בקרמיקה לאמבטיה היא אלמנט חשוב בגלל היותה ממוקמת באזור רטוב וצריכה להיות בעלת עמידות לאורך זמן. איכות הקרמיקה לחדרי אמבטיות היא, לפיכך, בעל חשיבות עליונה.
  • ב-'אחים לוי' מייבאים אריחי קרמיקה לחדרי אמבטיה ממגוון מדינות בעולם, לרבות אירופה והמזרח הרחוק, תוך הקפדה על רכישת מוצרים באיכות גבוהה, כאשר חלק מהסדרות הן סדרות בבלעדיות, אותן לא תוכלו למצוא בשום אולם תצוגה אחר.
  • בחדר האמבטיה, שהפך להיות בשנים האחרונות מוקד עיצובי בבית חשוב לחבר את בחירת הקרמיקה לחיפוי הקירות, לריצוף וגם לשאר האלמנטים בחלל: אסלה, כיור, ברז, מקלחון, אמבטיה ואביזרים משלימים. גם את כל אלה תוכלו לראות באולם התצוגה של ה-'אחים לוי', על מנת ליצור חדר רחצה חלומי, שלם מבחינה עיצובית ומפנק.

ריצוף חדרי אמבטיה


חדר האמבטיה הפך בשנים האחרונות להיות מקום אסטרטגי במיוחד להורים לילדים שצריכים להתפנק באמבטיה מפנקת וארוכה. לאווירה של חדר האמבטיה ולעיצוב שלו השפעה גדולה על התחושה שהוא משרה ולכן ריצוף חדרי אמבטיה יכול לשוות את התחושה המפנקת והמרגיעה בעזרת הגוונים הנכונים והעיצוב הנכון.

הטרנדים העיצוביים האחרונים עושים שימוש בגוונים לא שגרתיים של ריצוף חדרי אמבטיה אשר משתלבים בצורה הרמונית עם אלמנטים שונים המרכיבים את האמבטיה כמו העיצוב והצבע של האמבטיה או המקלחון, הדלתות של המקלחון, הברזים וכדומה. עיצוב נכון של חדרי אמבטיה הוא חשוב מאוד ולכן שלב התכנון והתאמת הצבעים והטקסטורות של ריצוף חדרי אמבטיה על ידי מקצוענים הוא השלב החשוב ביותר.

עיצוב והתאמת ריצוף חדרי אמבטיה

אחים לוי יבואני קרמיקה מעניקים לא רק את שירות אספקת הקרמיקה האיכותית ביותר מכל העולם אלא מספקים שירות עיצוב והתאמה של ריצוף חדרי אמבטיה להשגת שלמות והרמוניה של חדר האמבטיה המתאים ביותר. מלאכת העיצוב מתחשבת הן באורח החיים של בני הבית, בצרכים שלהם מחדר האמבטיה ובצבעים הכללים של החדר.

 את הקרמיקה לחדר האמבטיה מתאימים המעצבים המקצועיים והמנוסים של החברה תוך התחשבות בכל המאפיינים של הקרמיקה החל מהטקסטורה של הקרמיקה ועד לגודל האריח. הסוגים של קרמיקה לאמבטיה הם גדולים ורבים ולכן חשוב מאוד לבחור את הסוג הנכון לעיצוב של אמבטיה מושלמת.

איכות ויופי ללא פשרות

במקביל לעיצוב הייחודי, החשיבות של איכות ועמידות חומר האריחים לאמבטיה הוא חשוב מאוד. מדובר בחומרים שצריכים להיות עמידים במים ולחסום חדירה של מים או שחיקה של החומר עם הזמן.
תוך שימת דגש לאיכות ללא פשרות, אחים לוי מייבאים את סוגי הקרמיקה הטובים ביותר מכל העולם ובאולם התצוגה ניתן למצוא דוגמאות לאריחים מאירופה ומהמזרח הרחוק במדינות הידועות באיכות המחצבים שלהם לשימוש תעשיית הקרמיקה.

בנוסף לאיכות, היופי של אריחי הקרמיקה באולם התצוגה של אחים לוי הוא מיוחד במינו הודות לייבוא של אריחים מיוחדים המשתייכים לסדרות מוגבלות שמיובאות באופן בלעדי על ידי אחים לוי קרמיקה. האריחים בולטים הן בטקסטורות הייחודיות שלהם והן בגוונים המיוחדים שלהם.  

You are here