|  צור קשר  |  אודות החברה  |  מפת הגעה  |  דרושים  |  Private

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו ב-google+ 

אחים לוי יבואני קרמיקה

טלפון: 039739977

אחים לוי יבואני קרמיקה

התמונות בטעינה..

חיפוי קירות

חיפוי קירות

חיפוי קירות בעלי משמעות כפולה: ראשית כאלמנט גמר פונקציונאלי הנועד להגן על הקיר הקונסטרוקטיבי מפני לחות, נוזלים, מפגעים מכאניים וכן ליצירת חזות אסתטית-עיצובית. כאשר מדובר כיום על חיפוי קירות הפנים בבית, נהוג לחלק את סוג החיפוי על פי מיקומו וייעודו.

את סוגי החיפויים השונים חובה להתאים לסוג החלל.

 

חיפוי קירות האמבטיה

עושים לרוב שימוש בקרמיקה, פסיפס או בגרניט פורצלן. ההיצע העצום הקיים כיום דורש תשומת לב בבחירת אריחים לאמבטיה .
חשוב להדגיש שחיפויי קירות צריכים לדבר באותה שפה עיצובית כמו שאר חלל הרחצה והשירותים. כיום מקובל לחפות קירות בחלל זה בצבע שליט אחד ולשלב אליו פסי / אריחי דקור שונים, משטחי פסיפס וכד', על מנת לייצר אמירה עיצובית בחלל. כל סגנון אפשרי וקיים, אך העיקרון שעליו רצוי לשמור הוא האחידות הסגנונית. לדוגמא: אם בוחרים כיורים וברזים בדוגמאות רטרו, כדאי שגם חיפוי הקירות ידברו בשפה זהה.

 

חיפוי קירות מטבח

חיפוי קירות במטבחים באמצעות אריחי קרמיקה, פסיפס וגרניט פורצלן חשובים בעיקר באזור הבישול, שם קיים החשש הגדול ביותר מנתזים. יחד עם זאת חשוב להדגיש שהבחירה חייבת להתחשב בצרכי הניקיון באזור זה ולכן כדאי לבחור בחיפוי קיר בגדלים גדולים יחסית, על מנת למנוע הצטברות של שומנים בין האריחים.

 

בחלל הציבורי

כיום מקובל לעשות שימוש בחיפוי קירות גם בחללי הבית המרכזיים – סלון ופינת אוכל. במקומות אלה תפקיד החיפוי לייצר 'פינה' מובדלת ומובחנת מבחינה עיצובית ולכן חשוב שהחיפוי ייעשה בשטח מוגדר ומצומצם (לדוגמא, בתוך נישה, בקיר פינת האוכל, בקיר ספציפי בסלון וכד'). חיפוי מאסיבי מידי עלול ליצור תחושה של מחנק.
בחללים אלה מקובל לעשות שימוש בחומרים מעניינים לצורך חיפוי, דוגמת: אריחים דמויי עץ ואריחי קרמיקה תלת ממידיים .

על מנת להתאים את חיפוי הקיר המתאים לכל חלל, רצוי להגיע עם מידות הקירות אותם רוצים לחפות, עם תפיסה סגנונית, עם הצבעוניות בחלל (רהיטים, פריטי נוי, ריצוף וכד') על מנת שיועצי העיצוב של ה- 'אחים לוי' יוכלו לתת מידע מקצועי מועיל. לכל סגנון ולכל חלום ניתן למצוא פתרון.

התפיסה העיצובית העכשווית גורסת שימוש באריחי חיפוי (כמו גם באריחי ריצוף) בגדלים גדולים הרבה יותר ממה שהיה מקובל בעבר. זאת על מנת לייצר אחידות מקסימאלית וניקיון צורני על השטח המחופה. יחד עם זאת חשוב להדגיש שככל שנעשה שימוש באריחים גדולים יותר, לאיכות האריחים ומכאן גם לבחירת יצרנים איכותיים ואמינים, חשיבות מכרעת הרבה יותר מאשר בבחירת אריחים קטנים יותר. זאת מאחר וייצור אריחים אלה בגודל גדול במיוחד מורכב יותר ודורש מיומנויות ייצור גבוהות, על מנת להבטיח את איכות המוצר. 'אחים לוי' דואגים לייבא אריחים ממבחר יצרנים מובילים בתחומם בעולם, על מנת להבטיח ללקוחות מוצרים איכותיים לאורך זמן.

 

באולם התצוגה של ה'אחים לוי' ניתן למצוא חיפויי קירות , לכל מטרה, במגוון עצום של גדלים, סגנונות וצבעים. חלק מאולם התצוגה מחולק לתאי תצוגה, המדמים חללים אמיתיים, על מנת לתת דוגמאות עיצוביות מוחשיות, המקלות על הבחירה.

מידע נוסף


חיפוי קיר הוא מונח שבעבר התייחס בעיקר לחללים כמו המטבח וחדר האמבטיה על ידי קרמיקה. בשנים האחרונות נוכח גל המודעות לעיצוב הבית על כל חלליו, החלה תופסת תאוצה מגמה של חיפוי קירות גם בחללים מרכזיים בבית. במקרים אלה החיפוי נועד לייצר פינה מובדלת ושונה מיתר הבית, כמו למשל פינת האוכל או הסלון. ביצוע חיפוי קיר באזורים אלה מחייב שימוש מידתי כדי לא ליצור תחושה של מחנק ואווירה סגורה מידי.

חומרים
ניתן להשתמש בחומרים שונים כדי ליצור חיפוי קיר ולהבדיל אזור מסוים מיתר הבית. חלק מהחומרים הנפוצים ביותר הם אריחים דמויי עץ ואריחי קרמיקה תלת ממדיים. התאמת החיפוי לקיר מחייבת עיצוב תפיסה סגנונית כיצד הייתם רוצים שהקיר ייראה בסיום החיפוי. יש לקחת בחשבון את גודל החלל, מיקומו, הפריטים שמונחים בו והצבעוניות באזורים הסמוכים לקיר שאתם מעוניינים לחפות. בנוסף, חשוב למדוד באופן מדויק את הקיר שאתם מעוניינים לבצע בו חיפוי.

בחירת האריחים
לאחר שהחלטתם על קו עיצובי ומיקום הקיר המחופה יש לגשת לבחירת האריחים. ניתן להתרשם מקטלוגים באינטרנט ובמגזינים שונים כדי לקבל רעיונות לגבי האריחים הטובים והמעוצבים ביותר. כל סוג של אריח מייצר אווירה ותחושה בחלל ולכן הבחירה היא כה חשובה. גם בעיצוב יש טרנדים ואופנות, והתפיסה העיצובית שמנחה כיום את עולם עיצוב הפנים היא שימוש באריחים גדולים לעומת העבר. ממש כמו בחיפוי קרמיקה או בריצוף, חיפוי קיר על ידי אריחים גדולים יותר משרה אווירה של ניקיון צורני ומינימליזם.

הגודל קובע
בנקודה זו חשוב להדגיש שבחירה באריחים גדולים יותר מחייבת הקפדה על איכות גבוהה של חומרי העבודה ולכן חשוב לבחור יצרנים איכותיים ואמינים ואריחים שעומדים בתו תקן, כך שיישמרו לאורך שנים ארוכות. ייצור אריחים גדולים במיוחד הוא מורכב לעומת ייצור אריחים קטנים ומכאן החשיבות לאיכות ולמוניטין של היצרן.
באולם התצוגה של האחים לוי תוכלו למצוא את מיטב אריחי החיפוי שקיימים בשוק. טובי המומחים שלנו ישמחו לייעץ לכם כיצד לבחור אריחים מתאימים לביצוע חיפוי קיר ויצירת חלל מעוצב ויפה בסלון, בפינת האוכל או בכל מקום אחר בבית.
You are here