|  צור קשר  |  אודות החברה  |  מפת הגעה  |  דרושים  |  Private

מצא אותנו בפייסבוק

מצא אותנו ב-google+ 

אחים לוי יבואני קרמיקה

טלפון: 039739977

אחים לוי יבואני קרמיקה

התמונות בטעינה..

ברזים לאמבטיה

ברזים לאמבטיה


באמבטיה ניתן לעשות הבחנה בין ברזים לכיור לבין ברזים וראשי מקלחת לאמבט ו/או למקלחון.

ברזים לכיור
כאשר בוחרים ברזים לכיור יש חשיבות גדולה לנקודת היציאה של הברז – האם מהכיור, מהמשטח, או מהקיר. סוג היציאה יקבע את סוג הברז אותו ניתן לרכוש.
עוד חשוב לדעת שגם לסוג הכיור חשיבות, עוד לפני בחירת הברז. זאת משום שלדוגמה, במידה ומדובר על כיור מונח, כאשר הברז יוצא מהמשטח, יש צורך ברכישת ברז גבוה יותר.
תמיד מומלץ לרכוש את הברז לפני שלב האינסטלציה . לדוגמא:  אם מעוניינים בברז היוצא מהקיר יש להתאים את האינסטלציה לבחירה זו.

כיום קיימים גם ברזים ייחודים, ברזי 'Free Standing', כאלה העומדים בפני עצמם מהרצפה. ברזים יוקרתיים אלה מהווים אלמנט פיסולי בחלל ומוסיפים לו עניין. יחד עם זאת, בחירה של ברז כזה חייבת להיעשות עוד לפני שלב האינסטלציה, שכן ברז כזה דורש התקנה ייחודית.

ברזים לאמבטיה ולמקלחון
האמבטיה והמקלחון הפכו בשנים האחרונות למשוכללים ומעוצבים יותר ויותר. גם הברזים שמתאימים כיום לאמבטיה ולמקלחון הם טכנולוגיים ומעוצבים גם יחד. להלן מספר חידושים בתחום הברזים לאמבטיה וראשי המקלחות:

  • ברזים אלקטרוניים המשלבים חיישנים מסוגים שונים ו/או תאורת LED המשנה את צבע המים במעבר בין מים חמים לקרים.
  • ברזי 'Free Standing' – ברזים העומדים בסמוך לאמבט (אינם יוצאים מהקיר או מהמשטח).
  • ברזים צבעוניים – כאלה המבקשים לשבור את המראה הכסוף הסטנדרטי.
  • ראשי הטוש מגיעים כיום במגוון רחב של עיצובים וגדלים ואליהם מתחברות זרועות באורכים שונים.
  • יציאת מים בצורות מגוונות – מפל, נביעה, מעיין, ראש גשם וכד'

מידע נוסף


על חשיבות הבחירה של ברזים לאמבטיה
חדר האמבטיה בביתנו הוא ממלכה של שקט, רוגע ופינוק. זה המקום שבו אנו משחררים את עצמנו מכבלי היום, נרגעים ומחזירים לעצמנו טיפת שפיות. הכוח של המים כאמצעי הרגעה אינו מבוטל ולכם בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים משקיעים מאמצים ניכרים ובלתי מבוטלים בעיצוב חדרי האמבטיה שלהם. משום שהמרכיב העיקרי בחדר האמבטיה הוא המים, הרי שחשוב לבחור ברזים לאמבטיה שיתאימו הן מההיבט הפונקציונאלי והן מההיבט העיצובי.

ברז לכיור
שתי אבחנות חשובות יש לעשות כאשר אנחנו מדברים על ברזים לאמבטיה: ברזי מקלחון ואמבטיה וברזים לכיור. בחירת ברז לכיור למשל מחייבת לשים לב לנקודת היציאה של הברז. נקודת היציאה, בין אם היא מהכיור, המשטח או מהקיר תקבע את סוג הברז שעליכם לרכוש.
עוד חשוב לדעת שגם לסוג הכיור חשיבות, עוד לפני בחירת הברז. זאת משום שלדוגמה, במידה ומדובר על כיור מונח שבו הברז יוצא מהמשטח, יש צורך ברכישת ברז גבוה יותר. ההמלצה היא לבחור את הברז המועדף לפני ביצוע האינסטלציה, כך שמערכת האינסטלציה תותקן על פי הברז בחרתם, ולא להיפך. טרנד חדש בתחום של ברזים לאמבטיה הוא ברזים שמונחים על הרצפה ואינם מחוברים לקיר או לכיור. זוהי בחירה בעלת משמעות עיצובית ומדובר בהצבה של פסל יוקרתי בחלל האמבטיה.

ברז לאמבט או למקלחון
בבחירת ברזים לאמבטיה או למקלחון יש לשים לב לכמה אלמנטים חשובים, משום שהתחום מתפתח כל הזמן וכיום הברזים הם מעוצבים יותר ומשוכללים יותר. ניתן למצוא למשל ברזים אלקטרוניים שמשלבים חיישנים או תאורת LED שמשנה את צבע המים בעת המעבר ממים חמים למים קרים. ניתן למצוא גם כאן ברזים שעומדים מחוץ לאמבטיה כפריט עיצובי לכל דבר ומהווים תוספת דקורטיבית ויוקרתית לכל החלל. בנוסף ניתן למצוא ברזים בצבעים שונים מלבד הצבע הניקל הסטנדרטי.
גם מבחינה פונקציונאלית החידושים הם רבים וניתן למצוא כיום ראשי טוש שמהם יוצאים המים בצורה של מפל, נביעה, ראש גשם ועוד. באולם התצוגה של אחים לוי תוכלו למצוא את החידושים החמים ביותר בתחום של ברזים ולקבל ייעוץ מקצועי ממיטב אנשי המקצוע שלנו.
You are here